Biz Kimiz?

Vural Bilişim ve Danışmanlık bünyesinde yer alan Dijitalajans.com, Türkiye’nin önde gelen web tasarım ve internet reklam ajanslarından birisidir.

Vural Bilişim, bugüne kadar 100’den fazla projeyi sorunsuz teslim etmiş olmakla birlikte, 2010 yılından beri sektörde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Uygun fiyat politikası ile yola çıkan şirketimiz, kişisel projelerden, düşük bütçeli girişim ve kobi ihtiyaçlarına, yüksek sermayeli yatırım şirketlerinden, Türkiye’nin önde gelen markalarına kadar hizmet vermektedir.

Kalite anlayışımızla sizin için çalışıyor ve sizi yukarılara taşıyoruz. Bütün gücümüzü yukarılara taşıdığımız müşterilerimizden alıyoruz.

Lütfen bizimle tanışmak, İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki ofisimizde bizleri ziyaret etmek ve güzel bir kahve eşliğinde tanışmaktan çekinmeyin.

Yeteneklerimiz

Bir çok farklı alanda bir çok proje gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz bu projeler bizi her zaman bir adım ileriye taşıdı. Gün geçtikçe tecrübe ve deneyim kazandık. Şimdi 360 derece dijital hizmet sunabilen profesyonel ekibiyle kaliteli işler çıkaran bir ajans haline dönüştük.

95%
HTML
100%
WordPress
85%
Animasyon
98%
Dijital Pazarlama

about-us-02